Головні особливості:
-
Потужний і ефективний: вуличний обігрівач потужністю 3000 Вт з вуглецевим нагрівальним елементом для миттєвого тепла
-
Регульований: три налаштування нагрівання (1000 Вт, 2000 Вт, 3000 Вт) для індивідуальних нагрівання
-
Стійкість до атмосферних впливів: клас захисту IP45, підходить для зовнішнього використання
Характеристики:
- Потужність: 3000 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В~, 50/60 Гц
- Ефективна площа обігріву: 30 м³
- Клас захисту: IP45
- Нагрівальний елемент: трубка з вуглецевого волокна
- Рівні нагріву: 1000W, 2000W, 3000W
- Матеріал: алюміній
- Пульт дистанційного керування (батареї AAA не входять в комплект)
- Таймер 0-24 години
- Пристрій проти перекидання
Обсяг поставки:
- 1х пристрій
- Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно: 40,2 x 150,2 x 40,2 см (ШxВxД)
- Вага: приблизно 4,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1502 мм |
| Ширина | 402 мм |
| Глибина | 402 мм |
| Вага | 4.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 395 ₴







