-5%

Дегідратор Klarstein Fruit Jerky Plus 9 (10031936)
11 980 ₴
11 381 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10031936
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Універсальний: дегідратор для сушіння їжі
-
Все на виду: завдяки прозорим переднім дверям
-
Багато місця: 9 сітчастих полиць
Характеристики:
- Економна сушарка для фруктів, овочів, м'яса та трав
- Дисплей зверху
- Регульована температура з кроком 5 від 35-70 °C
- Настроюваний таймер від 30 хвилин до 19,5 годин
- 9 полиць із хромованого металу, які можна мити в посудомийній машині
- Лоток для збору з антипригарним покриттям
Обсяг поставки:
- 1 x База пристрою
- 9 стелажів для зберігання
- 1 х збірний лоток
- 1 х кришка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 35 x 42 x 45 см (ШxВxГ)
- Розміри однієї полиці: приблизно 30 x 33 см (ШxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 7,2 кг
- Споживана потужність: 600-700 Вт
- Живлення: 220-240В ~ 50/60Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Кількість секцій | 9 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 7.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 381 ₴




