Головні особливості:
-
Смачно в склянці: консерватор для консервування фруктів, овочів, ковбасної суміші, варення або м'ясних страв
-
Міцний і безпечний: кришка з нержавіючої сталі з системою блокування, вміст надійно залишається в каструлі
-
Простий у використанні: можна встановити температуру від 30 до 110 °C і час приготування від 20 до 120 хвилин
Характеристики:
- Потужність: 2500 Вт
- Керування за допомогою двох ручок управління
- Діапазон температур: від 30 до 110°C
- Таймер: 20-120 хвилин
- Функція збереження тепла
- Номінальний об'єм: 50 л
- Споживаний об'єм (рівень заповнення «Макс»): 40,5 літрів
- Таблиця збереження в посібнику
- Живлення: 220-240 В~ | 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х горщик для консервації
- 1 х стійка для зберігання
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 45 x 65 x 40 (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри (до макс. маркування): приблизно 36 x 40 см (ØxH)
- Вага: прибл 6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Терморегулятор, Відсік для шнура |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність | 2.5 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 650 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Об`єм | 50 л |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 390 ₴









