Головні особливості:
-
У двох словах: регульована потужність за допомогою регулятора температури та програмованого таймера вимкнення до 99 хвилин
-
Гнучкі варильні поверхні: VarioHeating дозволяє комбінувати варильні поверхні для спільного використання
-
Потужне нагрівання: дві конфорки потужністю до 1500/2000 Вт і загальною потужністю 3500 Вт
Характеристики:
- Сенсорна панель управління
- Таймер на 99 хвилин
- Ключовий замок
- Батьківський контроль
- Функції Boost, BBQ і збереження тепла
- Потужність: 3500 Вт
- включаючи монтажний матеріал
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х індукційна плита
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: прибл. 29 x 5,5 x 52 см (ШxВxГ)
- Монтажні розміри: прибл. 26,8 x 5 x 50 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: прибл. 100 см
- Вага: прибл. 4,6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴








