Головні особливості:
-
Потужне нагрівання: варильниця для варення варення та желе потужністю 1000 Вт
-
Апарат 2 в 1: для варіння варення або желе
-
Простий у використанні: 2 автоматичні програми для варення та желе, а також регульований час приготування
Характеристики:
- Ємність: 3 літри
- Потужність: 1000 Вт
- 2 програми: варення і желе
- регульований час приготування
- з автоматичною мішалкою
- Каструлю можна мити в посудомийній машині
- Живлення: 220-240 В~ | 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х варильниця
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 34 x 23 x 26 (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: прибл. 25 x 9,5 (ØxH)
- Вага: прибл. 3,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 3 л |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 770 ₴









