Головні особливості:
-
Привертає увагу в квартирі: елегантний винний холодильник з панорамними скляними дверима
-
Багато місця: об’єм 48 літрів для 15 пляшок вина в зоні охолодження
-
Простий у використанні: сенсорна панель із цифровим рідкокристалічним дисплеєм на зовнішній стороні дверцят
Характеристики:
- Клас енергоефективності: F
- Корисний об'єм: 48 л
- Зберігання до 15 пляшок (для стандартних пляшок висотою до 310 мм і діаметром 7,6 або 8,2 см)
- Діапазон температур: від 11 до 18 °C (досяжне значення всередині приміщення не може перевищувати температуру навколишнього середовища в місці установки)
- для температури навколишнього середовища від 16 до 32 °C
- Енергоспоживання: 96 кВт/рік
- Охолоджуюча рідина: R600a
- Робочий шум: 26 дБ
- 4 рівні зберігання металу
- легке очищення
- Дверна петля: права (не змінна)
- Охолодження: термоелектричне
- Монтаж: окремо стоїть
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х винний холодильник
- 4 x металева основа
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 36 x 63,5 x 54,7 см (ШxВxГ).
- Внутрішні розміри: прибл. 27,5 x 51 x 34,5 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 180 см
- Вага: приблизно 14,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Загальний об`єм | 48 л |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 11 град. |
| Максимальна температура | 18 град. |
| Місткість | 15 |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Матеріал полиць | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Дисплей, Внутрішнє освітлення, Індикатор температур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 635 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Вага | 14.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 490 ₴







