Головні особливості:
-
Економія місця: окремо стоїть міні-холодильник
-
4-літровий відсік для льоду: холодильний відсік для заморожених продуктів
-
Прохолодні напої: відділення для 2-літрових пляшок у дверцятах
Характеристики:
- Управління: безступінчасте поворотне управління всередині
- Клас енергоефективності: E
- Загальний об'єм (літрів): 65
- Об'єм морозильної камери (л): 4
- Рівень шуму при роботі: 41 дБ
- Холодильна камера Морозильна камера
- дві знімні сітчасті полиці
- два дверних відділення для пляшок, яєць, банок тощо.
- Нижнє відділення як відділення для овочів
- Дверна петля права (не взаємозамінна)
- температура навколишнього середовища: від 16 до 43 °C
- Холодоагент: R600a (16 г)
- Компресійне охолодження
- Регульовані по висоті ніжки для оптимального вирівнювання
- сучасний, простий дизайн
Обсяг поставки:
- 1 х холодильник
- 1 х піддон для крапель
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Зовнішні розміри: прибл. 44,5 x 63 x 51 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри холодильної камери: прибл. 37 x 34 x 40 см (ШxВxГ)
- Розміри нижнього відділення: прибл. 37 x 18 x 27 см (ШxВxГ)
- Розміри відділення для льоду: прибл. 37 x 18 x 27 см (ШxВxГ)
- Вага: прибл. 16 кг
- річне споживання енергії: 103 кВт/рік
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 65 л |
| Об'єм морозильної камери | 4 л |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Матеріал полиць | Металеві решітки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 599 ₴








