-5%

Витяжка Klarstein Alessia 247 м³/год 90 см (10045310)
7 836 ₴
7 444,20 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045310
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Запас: комфортно і вільно працювати біля плити
-
Елегантний дизайн: благородне поєднання нержавіючої сталі та чорного безпечного скла
-
Індивідуально адаптований: включаючи вугільні фільтри для режиму рециркуляції
Характеристики:
- Відпрацьоване повітря або режим рециркуляції
- Клас енергоефективності А++
- Продуктивність витяжного повітря до 247 м³/год
- Клас ефективності освітлення А
- Клас ефективності відділення жиру: D
- Клас гідродинамічної ефективності: B
- Повітряний шум (мін./макс. рівень): 49 / 57 дБ
- Споживана потужність двигуна: 40 Вт
- Споживана потужність освітлення: 2 х 0,5 Вт
- Живлення: 220-240 В~ | 50/90 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 2 х обшивка димоходу
- 1 х витяжний шланг
- 1 х зворотний клапан
- 1 x жировий фільтр
- 2 фільтри з активованим вугіллям
- 1 x монтажний комплект (настінний кронштейн, дюбелі, шурупи)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (без обшивки димоходу): прибл. 90 x 29 x 29 см (ШxВxГ)
- Розміри (з облицюванням каміна): прибл. 90 x 70 x 29 см (ШxВxГ)
- Висота облицювання каміна: прибл. 40 - 75 см (В)
- Довжина кабелю живлення: прибл. 130 см
- Вага: прибл. 7,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 247 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 900 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 700 мм |
| Максимальна висота | 290 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 7.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 444,20 ₴




