Характеристики:
- чудова симуляція полум'я, що палає
- легке збирання ніжок
- Яскравість полум'я плавно регулюється
- Панель керування майстерно захована за передньою кришкою
- Безступеневе регулювання потужності нагрівання
- Тепловентилятор потужністю 2x 900 Вт
- потужний і тихий
- Електроживлення: 220-240 В ~ ⁇ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1х камін
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 38 x 59 x 26 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 14 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1850 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 840 ₴








