Головні особливості:
-
Підходить для початківців: 300 різних тонів і ритмів і 50 демонстраційних пісень
-
Геніальна клавіатура початкового рівня: 61 стандартна клавіша для чудової гри
-
Нескладний вибір: інтуїтивно зрозуміле управління та активація ефектів і функцій
Характеристики:
- Підключення: 1 x мікрофонний вхід 3,5 мм, 1 x роз’єм для навушників 3,5 мм
- Стандартна фортепіанна клавіатура з 61 клавішею
- Світлодіодний дисплей
- 300 різних звуків
- 300 різних ритмів
- 50 демонстраційних пісень
- 8 барабанів
- Ефекти: утримання, вібрато, зсув
- Функція запису/відтворення
- Функція програмування ритму
- Супровід: старт/стоп, синхронізація, наповнення, швидкість
- Акорд: KlangCLR, Single Finger, Finger
- Функція навчання: демо-пісня, посібник
- Джерело живлення: DC 9V або 8 x LR-20 1.5V
Обсяг поставки:
- 1 х клавіатура
- 1 x музичний тримач
- 1 x адаптер живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 96 x 13,5 x 38 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 4,7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schuberth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Синтезатор |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Висота | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴








