-5%

Кавоварка Klarstein Furore 20 бар (10045526) Чорний
5 899 ₴
5 604,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045526
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Сучасний дизайн: еспресо-машина з нержавіючої сталі, компактна, підходить для будь-якої кухні
-
Професійна насолода кавою : портафільтр на 2 чашки
-
Практичний і універсальний: 2 вставки, підігрівач чашок, спінювач молока
Характеристики:
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Ємність бака для води: 0,9 л
- Знімний резервуар для води
- Тиск насоса: 20 бар
- Спінювач молока/парова насадка з нержавіючої сталі
- Підігрівач чашок
- Захист від перегріву та надлишкового тиску
- Керування через сенсорний екран
- Знімний піддон для крапель
Обсяг поставки:
- 1 x еспресо-машина
- 1 x Портафільтр
- 2 x сита (на 1/2 чашки)
- 1 х мірна ложка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 29,5 x 29,5 x 12,5 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 3,2 кг
- Вилка живлення: тип E / F (гібрид ЄС)
- Споживана потужність: 1360 Вт
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
- Довжина кабелю: приблизно 75 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 0.9 л |
| Тиск помпи | 20 бар |
| Споживана потужність | 1360 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Індикатор роботи | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 604,05 ₴







