Головні особливості:
-
атмосферний декоративний фонтан як прикраса в саду, на терасі або у вітальні
-
Романтична форма в стилі бароко поєднується з сучасною елегантністю в бетонному вигляді
-
Незалежність від електромережі завдяки сонячній панелі потужністю 3 Вт із вбудованим акумулятором 7,4 В / 2000 мАг
-
Підходить для постійної роботи, оскільки немає витрат на електроенергію
-
2 рівні басейну діаметром 30 і 60 см
Характеристики:
- Вимикач на сонячній панелі
- потужний мініатюрний насос з витратою 250 л/год і ходом води 1 метр
- Широкі краї басейну та мілководні басейни підходять для ванн для птахів.
- З’єднувальний кабель довжиною 5 м між сонячною панеллю та насосом може забезпечити високу свободу встановлення
- Сонячна панель із заземленим шипом для надійного кріплення в землі
- Невидима прокладка кабелю в основі колони
- Клас захисту: IP44 (захист від бризок)
- Світлодіодний індикатор заряду акумулятора: (зелений = повний, оранжевий = наполовину заповнений, червоний = розряджений)
- Максимальний час роботи від акумулятора: 8 годин
- Матеріал: полірезин
- Джерело живлення: сонячна панель 9 В~ на 3 Вт і акумулятор 7,4 В/2000 мАг
Обсяг поставки:
- 1 х декоративний фонтан
- 1 х насос
- 1 x сонячна панель
- 1 x Наземний шип
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри фонтану: прибл. 60 x 90 см (ØxH)
- Розміри сонячної панелі: приблизно 19 x 22 x 5 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 5 м
- Вага: приблизно 11 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 11 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴





