-5%

Пральна машина OneConcept DB003 (10006738)
5 460 ₴
5 187 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10006738
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Пральна машина для кемпінгу з окремою пасовою камерою та місткістю 2 кг.
-
Потужність ополіскування 250 Вт і потужність віджимання 120 Вт
-
2 програми для делікатної та звичайної білизни
-
Бічні ручки для транспортування без пальців
-
Економія води, енергії та часу
Характеристики:
- Таймер прання (від 0 до 15 хвилин)
- Таймер викручування (від 0 до 5 хвилин)
- стаціонарний шланг для стічної води
- прозора кришка
- Відтискна частина із захисною кришкою
- тиха робота
- водонепроникний за стандартом IPX4
- якісний пластик, міцний і ударостійкий
- Перемотування шнура
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Обсяг постачання:
- 1 х пральна машина для кемпінгу
- 1 х чохол для ременя
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл.57 x 58 x 35 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: майже 1,5 метра.
- Довжина наливного шланга: приблизно 1 метр.
- Довгий зливний шланг: приблизно 30 см.
- Вага: приблизно 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Вбудована техніка | НІ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 187 ₴






