Головні особливості:
-
Готуйте одночасно: індукційна конфорка на 2 каструлі загальною потужністю 3000 Вт
-
Обертання з підсвічуванням: кнопка з підсвічуванням і циферблат в одному
-
Швидке нагрівання: функція посилення на 5 хвилин додаткового нагріву
Характеристики:
- Загальна потужність: 3000 Вт
- 10 рівнів потужності від 1100 до 2000 Вт
- Функція натискання та повороту
- Світлодіодний дисплей на поворотному контролері
- Захист від перегріву
- автоматичне визначення горщика
- Функція таймера до 99 хв.
- Функція збереження тепла на слабкому вогні
- Живлення: 220-240В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х індукційна плита
- 1 штекер живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 55,5 x 6,3 x 32 см (ШxВxГ)
- Розміри з кнопкою: приблизно 55,5 x 6,3 x 33,5 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 140 см
- Вага: прибл 5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 010 ₴








