Головні особливості:
-
4-кратна потужність: безкаркасна склокерамічна варильна поверхня з 4 потужними конфорками
-
Потужне нагрівання: конфорки потужністю 2 x 1200, 1 x 1700 та 1 x 2000 Вт
-
Соковита прожарка: велика зона смаження для сковорідок-гриль і жаровень
Характеристики:
- Вбудований пристрій
- безкаркасні
- Плавний хід і безступінчасті ручки керування
- Світлові індикатори
- тоноване скло
- Максимальна потужність: 6100 Вт
- включаючи монтажний матеріал
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х варильна панель
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 58 x 5,5 x 51 см (ШxВxГ).
- Установчі розміри: приблизно 56 x 49 см (ШxГ).
- Довжина кабелю: прибл
- Вага: приблизно 8,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 6100 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 820 ₴









