Головні особливості:
-
Ефективність 3-в-1: вентилятор, охолоджувач повітря та зволожувач повітря в одному
-
Цілеспрямоване освіження: приємне охолодження, спрямоване на тіло під час кожної активності
-
Свіжий бриз: три швидкості вітру з потоком повітря до 400 м³/год
-
Охолоджуйте годинами: два змінних пакети для льоду і резервуар для води об'ємом 4 л
-
Під будь-яким кутом: перемикання горизонтальних коливань для оптимальної вентиляції
-
Мобільний: чотири підлогові коліщатка для легкого переміщення
-
Цілий рік: функція зволоження повітря для запобігання сухого нагрівального повітря взимку
Характеристики:
- Бак для води 4 літри
- Потік повітря: 402 м³/год
- Зручний у використанні завдяки 6 функціональним клавішам
- Вентиляційні ламелі можна переміщати як горизонтально, так і вертикально
- компактний пристрій без обмежень по установці (вихлопна труба не потрібна)
- включаючи пакети з льодом для підвищення ефективності охолодження
- Вимикач у верхній частині пристрою (кнопка 0)
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 2 х ящик для льоду
- 4 ролики для підлоги
- 1 x монтажний ключ
- 1 х бак для води
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 25 x 55 x 28 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 4,6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Потік повітря | 400 куб.м/год |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Параметри живлення приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 4.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 562 ₴







