
Охолоджувач повітря Klarstein Maxfresh Ocean 3-в-1 (10036141)
5 531 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 10036141
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Ефективність 3-в-1: вентилятор, охолоджувач повітря та зволожувач повітря в одному
-
Екологічно чиста альтернатива: споживання електроенергії лише 55 Вт при безперервній роботі
-
Точне освіження: цілеспрямоване та приємне охолодження тіла під час кожної активності
-
Охолоджуйте протягом годин: два змінних пакети для льоду і резервуар для води об'ємом 6 літрів
-
Освіжаючий бриз: 4 швидкості вітру, режим природи і сну, таймер до 15 годин
-
Інтуїтивно зрозуміле управління: через 6-кнопкову панель управління або зручний пульт дистанційного керування
-
Вітер під будь-яким кутом: горизонтальне коливання і ручне регулювання вертикального потоку повітря
-
Мобільний: легко переміщати завдяки вбудованим колесам у підлогу та розкладній ручці для перенесення
Характеристики:
- Потік повітря: 444 м³/год
- Споживана потужність: 55 Вт
- Максимальний рівень шуму: 51 дБ
- Режими роботи: Нормальний, Нічний режим, Природний режим
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції
- Нічний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції з поступовим зниженням швидкості до її вимкнення
- Таймер: 1 годинний цикл; регулюється від 1 до 15 годин
- 6-літровий резервуар для води для тривалого охолодження без доповнення
- Світлодіодний дисплей із зрозумілим символом
- 6-кнопкова секція управління вгорі
- Пакети з льодом для підвищення ефективності охолодження
- регульовані вентиляційні ламелі
- Індикатор рівня води на передній частині
- Захист від протікання води за допомогою звукового сигналу
- чотири підлогові коліщатка на 360° для легкого позиціонування
- складна ручка для транспортування
- Джерело живлення пульт дистанційного керування: 2 батареї 1,5 В АА (не входять в комплект)
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x повітряний охолоджувач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 пакети з льодом
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 29 x 74,5 x 34 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 1,10 м
- Вага: приблизно 6,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потік повітря | 444 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 55 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 745 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 6.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 531 ₴






