Головні особливості:
-
Ефективність 4-в-1: вентилятор, охолоджувач повітря й очисник повітря в одному
-
Ціліспрямоване освіження: приємне, цілеспрямоване охолодження для кожного різновиду діяльності
-
Свіжий бриз: кожен із трьома швидкостями вітру та режимами роботи з витратою повітря до 2340 м3/год
-
Охолодження годинником: два змінні пакети з льодом і резервуар для води об'ємом 8 літрів.
-
У кожному кутку: перемикні коливання для оптимальної вентиляції
-
Мобільність і зручність: чотири підлогові ролики для легкої зміни положення й дистанційного керування для зручного керування
-
Круглий рік: функція зволоження повітря проти сухого повітря, що гріє, взимку
-
Чисте повітря: перемикний іонізатор для очищення повітря
- Продуктивність по повітрю: 2340 м3/год
- Бак для води: 8 літрів
- Максимальний робочий шум: 65 дБ
- Споживана потужність: 95 Вт
- 3 рівні потужності (низький, середній, високий)
- Панель керування з кнопками та світлодіодами стану у верхній частині пристрою, всіма функціями також можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування
- Коливальна функція у формі турбіни
- 3 режими роботи: нормальний, природний і сплячий.
- Режим природи: автоматична зміна швидкості вітру для імітації природного посилення й ослаблення вітру
- Нічний режим: як природний режим із додатковим зниженням максимальної швидкості вентиляції з інтервалами до вимкнення
- Таймер вимкнення з кроком 0,5 год до 7,5 год
- Підлогові ролики та ручки для легкого переміщення
- Електроживлення: 220-240 В ~ ⁇ 50/60 Гц
- 1 х кондиціонер
- 1 х пульт дистанційного керування
- 4 x колеса
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
- Розміри: прибл. 39 x 72 x 28,5 см (ШxВxГ)
- Вага: прибл. 5,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 95 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 8 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Вага | 5.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴







