
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040207) Сірий
5 500 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 10040207
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Пристрій 4 в 1: вентилятор, охолоджувач повітря та очищувач повітря з додатковою функцією зволоження повітря
-
Свіжий бриз: три швидкості вітру з потоком повітря до 210 м³/год
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Під будь-яким кутом: перемикання горизонтальних і вертикальних коливань для оптимальної вентиляції
-
Простий у використанні: включає дистанційне керування та сенсорну панель керування
-
Цілеспрямоване освіження: приємне охолодження, спрямоване на тіло під час кожної активності
-
Освіжає протягом годин: два змінних пакети для льоду і резервуар для води об'ємом 6 літрів
-
Мобільний: чотири підлогові коліщатка для зручного позиціонування
-
Низький рівень шуму: тиха робота при 55 дБ
Характеристики:
- Потік повітря: 210 м³/год
- Максимальний робочий шум: 55 дБ
- Об'єм бака: 6 літрів
- Споживана потужність: 30 Вт
- Стандарт WiFi: 802.11 b/g/n
- Частота WiFi: 2,400-2,4835 ГГц
- Потужність передачі WiFi: 11b: 17 дБм / 11g: 15 дБм / 11n: 13 дБм
- 3 рівня швидкості: низька, середня, висока
- 3 режими роботи: нормальний, нічний і природний
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції для імітації природного вітру
- Нічний режим: як режим природи з додатковим зниженням максимальної швидкості до вимкнення
- Таймер: автоматичне відключення можна встановити кожні 0,5 години до 7,5 годин
- Ємність бака для води: 6 літрів
- Іонізація повітря для видалення пилу та запахів
- Індикатор рівня води
- включаючи два охолоджувальні пакети для підвищення ефективності
- Легко зрозуміла панель керування та дисплей у верхній частині пристрою
- сучасний, компактний дизайн башти
- Перемикач у верхній частині пристрою
- Джерело живлення пульта дистанційного керування: кнопка CR 2032 (3 В)
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 2 x Cool Pack
- 1 x пульт дистанційного керування (включаючи кнопковий елемент)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри пристрою: 28 х 95 см (ØxВ)
- Довжина кабелю: 1,75 м
- Розміри холодної сумки: 9 x 15 x 2 см (ШxВxГ)
- Вага холодильної упаковки: приблизно 275 г
- Вага пристрою: приблизно 6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Режими роботи | Охолодження, Зволоження повітря |
| Об'єм резервуара для води | 6 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴






