-5%

Повітроохолоджувач Klarstein Skyscraper Ice 4-in-1 (10028303)
5 000 ₴
4 750 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 10028303
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Пристрій 4-в-1: вентилятор, охолоджувач повітря, очищувач повітря та зволожувач повітря
-
Цільове освіження: охолодження, спрямоване на тіло
-
6-літровий резервуар для води: з двома змінними пакетами з льодом
Характеристики:
- Потік повітря: 210 м³/год
- Хв. рівень шуму при роботі: 45 дБ
- Макс. рівень шуму при роботі: 58 дБ
- великий резервуар для води: 6 літрів
- Споживана потужність: 30 Вт
- окремо регульоване коливання на 180°, вертикальне та горизонтальне
- 3 рівні швидкості: низький, середній, високий
- 3 режими роботи: Звичайний, Нічний та Природний
- Режим природи: Збільшення та зменшення швидкості вентиляції для імітації природного вітру
- Нічний режим: як режим природи з додатковим зменшенням макс. швидкість до вимкнення
- Таймер: Автоматичне вимкнення з інтервалом 0,5 години, регульований час до 7,5 годин
- Іонізація повітря для видалення пилу, бактерій та запахів
- Індикатор рівня води
- включаючи два охолоджувальні пакети для підвищення ефективності
- зрозуміла панель керування та дисплей у верхній частині пристрою
- сучасний, компактний дизайн вежі
- Вимикач на верхній частині пристрою
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x Поворотний вентилятор
- 2 x Решітка для охолодження
- 1 х пульт дистанційного керування (включаючи батарейку-ґудзика)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: 28 x 95 см (ØxВ)
- Довжина кабелю: 1,75 м
- Розміри охолоджувального блоку: 9 x 15 x 2 см (ШxВxГ)
- Вага охолоджувального блоку: приблизно. 275 г
- Вага пристрою: приблизно 6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Режими роботи | Охолодження, Зволоження повітря |
| Потік повітря | 210 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 30 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 6 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 750 ₴





