Головні особливості:
-
Ефективність 4-в-1: вентилятор, охолоджувач повітря, зволожувач і очищувач повітря в одному
-
Цілеспрямоване освіження: приємне охолодження, спрямоване на тіло під час кожної активності
-
Свіжий бриз: три швидкості вітру з потоком повітря до 360 м³/год
-
Охолоджуйте годинами: два змінних пакети для льоду і резервуар для води об'ємом 7 літрів
-
Під будь-яким кутом: перемикання горизонтальних коливань для оптимальної вентиляції
-
Мобільний і зручний: чотири підлогові коліщатка для легкого переміщення та дистанційне керування для легкого керування
-
Цілий рік: функція зволоження повітря для запобігання сухого нагрівального повітря взимку
-
Чисте повітря: перемикається іонізатор для очищення повітря
Характеристики:
- 3 рівня потужності (низька, середня, висока)
- Природний режим - нерівномірний потік повітря для імітації поведінки природного потоку повітря
- Вбудований регульований таймер максимум до 9 годин
- Можливість роботи з холодними пакетами або кубиками льоду
- Ємність бака для води: 8 літрів
- Знімні резервуари для води/льоду для легкого наповнення
- Індикатор рівня води
- вбудована система фільтрації води
- З боків вбудовані ручки для транспортування та перетягування
- Пиловий фільтр, вбудований ззаду
- Функція енергозбереження
- Живлення: 230В, 50Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 пакети з льодом
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 38,8 x 81,5 x 29,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 1,5 м
- Вага: прибл 9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потік повітря | 360 куб.м/год |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 815 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴






