Головні особливості:
-
5 в 1: вентилятор з потоком повітря 360 м³/год, охолоджувач повітря, зволожувач і очищувач повітря
-
Свіжий вітерець: три режими вентиляції та три швидкості вітру
-
У кожному кутку: перемикання коливань на 80°
-
Цільове освіження: приємне охолодження, спрямоване на тіло
-
Глибоко вдихнути: вбудований іонізатор для чистого повітря без запаху
-
Комфортно: таймер до 7 годин і просте управління за допомогою пульта або сенсорної панелі управління
-
Бак для води 4 літри: для додаткового прохолодного потоку повітря влітку та зволоження повітря взимку
-
Тиха: тиха робота з 42 дБ(A) на найнижчому рівні та 55 дБ(A) на найвищому рівні
Характеристики:
- 4-в-1: охолоджувач повітря, вентилятор, зволожувач і очищувач повітря
- три швидкості: висока, середня, низька
- Три режими: нормальний, природний (природа) і режим сну
- Об'єм резервуара для води: 4 л
- Коливання: 80° вліво-вправо
- Потік повітря: 360 м³/год
- Зволоження: 600 мл на годину
- Робочий шум: 42 дБ(А) мін. / 55 дБ(А) макс.
- Функція таймера: від 1 до 7 годин на вибір (із кроком у годину)
- CoolBreeze : фізично охолоджує потік повітря шляхом випаровування
- Природний режим: зміна швидкості вітру для імітації підйому та спаду вітру
- Режим сну: як природний режим із регулярним зниженням максимальної швидкості до її вимкнення
- Функція іонізатора: фільтрує пил і частинки запаху з повітря
- Зволожувач повітря: позбавляє від сухого теплого повітря
- Управління за допомогою сенсорної панелі або пульта дистанційного керування
Обсяг поставки:
- 1 x повітряний охолоджувач
- 2 пакети з льодом
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 20 x 97 x 15 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 200 см
- Вага: прибл 5 кг
- Споживана потужність: 50 Вт
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Режими роботи | Охолодження |
| Потік повітря | 360 куб.м/год |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Параметри живлення приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 974 ₴






