
Охолоджувач повітря Klarstein Waterfall 4-в-1 400 м³/год (10035833)
5 551 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035833
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужний і ефективний: повітроохолоджувач у баштовому дизайні з потоком повітря 400 м³/год
-
Дихайте глибоко: завдяки знімному пиловому фільтру та охолоджувальній підкладці
-
Гнучкість: перемикання коливань на 90° і регульовані вручну повітряні заслінки
Характеристики:
- Потік повітря: 400 м³/год
- Робочий шум: 43-65 дБ
- Обсяг бака: 4 л
- Споживана потужність: 45 Вт
- 3 рівня швидкості: низька, середня, висока
- 3 режими роботи: Nature, Sleep і Normal
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції для імітації природного вітру
- Нічний режим: такий самий, як природний режим з поступовим зниженням макс
- Таймер: автоматичне вимикання можна встановити кожні одну годину до 9 годин
- з пиловим фільтром для видалення частинок пилу та бруду
- Тумблер захисту
- Індикатор рівня води
- включаючи пакети з льодом для підвищення ефективності
- Зручна панель керування з поворотною ручкою та дисплеєм у верхній частині пристрою
- сучасний, компактний дизайн башти
- Перемикач у верхній частині пристрою
- 6 підлогових роликів
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x повітряний охолоджувач
- 2 пакети з льодом
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: 26 х 96,5 см (ØxВ)
- Довжина кабелю: 180 см
- Вага пристрою: приблизно 5,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 965 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 5.8 г |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Режими роботи | Охолодження |
| Потік повітря | 400 куб.м/год |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Таймер | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Дисплей | Да |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип керування | Електронне |
| Нічний режим роботи | Да |
| Підсвітка | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 551 ₴








