-5%

Охолоджувач повітря Klarstein Skytower Grand Smart 480 м3 / год білий (10035816)
6 999 ₴
6 649,05 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 10035816
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Цільове освіження: охолодження, спрямоване на тіло
-
Гнучкий: перемикається, горизонтальне коливання для рівномірного потоку повітря
Характеристики:
- Функція WiFi
- Контроль програми
- Потік повітря: 480 м³/год
- Робочий шум: ≤ 60 дБ
- Обсяг бака: 8 літрів
- Споживана потужність: 80 Вт
- Перемикання горизонтальних коливань
- 3 рівня швидкості: низька, середня, висока
- 3 режими роботи: Nature, Sleep і Normal
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції для імітації природного вітру
- Нічний режим: такий самий, як природний режим з поступовим зниженням макс
- Таймер: автоматичне вимикання можна встановити кожні одну годину до 9 годин
- Зволожуюча подушка з функцією сушіння
- Вбудований іонізатор видаляє з повітря частинки пилу та бруду
- Індикатор рівня води
- включаючи пакети з льодом для підвищення ефективності
- Зручна сенсорна панель управління з дисплеєм у верхній частині пристрою
- сучасний, компактний дизайн башти
- Вентиляційний отвір 60 см
- 4 підлогові ролики
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x повітряний охолоджувач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 пакети з льодом
- 4 x Підлогові коліщатка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: приблизно 26 x 90 x 30 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 180 см
- Вага пристрою: приблизно 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потік повітря | 480 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 649,05 ₴








