
Охолоджувач повітря Klarstein Polar Tower Smart 4 - in-1 (10035831) Чорний
6 999 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 10035831
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Точне освіження: цілеспрямоване та приємне охолодження тіла під час кожної активності
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
7-літровий резервуар для води: з двома змінними пакетами для льоду
Характеристики:
- Потік повітря: до 306 м³/год
- Максимальна споживана потужність: 85 Вт
- Максимальний рівень шуму: 60 дБ
- Мінімальний рівень шуму: <50 дБ
- Режими роботи: Нормальний, Нічний режим, Природний режим
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції
- Нічний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції з поступовим зниженням швидкості до її вимкнення
- Таймер: регульований до 24 годин
- 7-літровий резервуар для води для тривалого охолодження без доповнення
- Цифровий дисплей із зрозумілим символом
- Сенсорне управління з 7 кнопками вгорі
- Пакети з льодом для підвищення ефективності охолодження
- регульовані вентиляційні ламелі
- Індикатор рівня води на передній частині
- чотири підлогові коліщатка на 360° для легкого позиціонування
- Пульт дистанційного керування
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x повітряний охолоджувач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 4 пакети з льодом (маленькі)
- 1 пакет льоду (великий)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 26 x 115 x 35 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 1,55 м
- Вага: прибл 9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип керування | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Додаткові функції та характеристики приладу | |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Параметри форми та розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри приладу | |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 9 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴






