
Охолоджувач повітря Klarstein Iceberg Pure (10035856)
4 565 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 10035856
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Витрата повітря: 283 м³/год
- Максимальний робочий шум: 63 дБ
- Об'єм бака: 5 літрів
- Споживана потужність: 65 Вт
- 3 рівня швидкості вітру
- режим коливань
- Режим зволоження повітря
- Режим стерилізації (УФ/Іонізатор)
- 3 режими роботи: природа, сон і нормальний
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції для імітації природного вітру
- Нічний режим: такий самий, як режим природи з поступовим зниженням максимальної швидкості
- Таймер: автоматичне вимикання можна встановити щогодини протягом 8 годин
- з пиловим фільтром для видалення частинок пилу та бруду
- Звуковий сигнал при низькому рівні води
- індикатор рівня води
- включаючи холодні пакети для підвищення ефективності
- легка для розуміння сенсорна панель управління
- дуже компактний дизайн
- Функція повороту вентиляційних отворів
- 4 підлогові ролики
- Ручка для перенесення ззаду
- Живлення: 220-240 В~ | 50-60 Гц
Розміри:
- Розміри пристрою: приблизно 39 x 74 x 33 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 106 см
- Вага пристрою: приблизно 7,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 7.3 г |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Режими роботи | Охолодження |
| Потік повітря | 283 куб.м/год |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 5 л |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Таймер | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Дисплей | Да |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Тип керування | Електронне |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 565 ₴









