Головні особливості:
-
Ефективність 4-в-1: вентилятор, охолоджувач повітря, зволожувач і нічний режим
-
Низький рівень шуму: тиха робота лише за 51 дБ
-
Цільове освіження: приємне охолодження, спрямоване на тіло
-
Охолоджуйте протягом годин: два пакети з льодом і резервуар для води на 6 л
-
Освіжаючий бриз: 4 швидкості вітру, режим природи та сну, функція таймера
-
Інтуїтивно зрозуміле управління: за допомогою 6-кнопкової панелі управління або пульта дистанційного керування
-
Вітер під будь-яким кутом: горизонтальне коливання і ручне регулювання вертикального потоку повітря
-
Мобільний: завдяки вбудованим колесам у підлогу та розкладній ручці для перенесення
Характеристики:
- економічний повітроохолоджувач 4 в 1
- Режими роботи: Нормальний, Нічний режим, Природний режим
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції
- Нічний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції з поступовим зниженням швидкості до її вимкнення
- Таймер: 1 годинний цикл; регулюється від 1 до 15 годин
- 6-літровий резервуар для води для тривалого охолодження без доповнення
- Світлодіодний дисплей із зрозумілим символом
- 6-кнопкова секція управління вгорі
- Пакети з льодом для підвищення ефективності охолодження
- регульовані вентиляційні ламелі
- Індикатор рівня води на передній частині
- Захист від протікання води за допомогою звукового сигналу
- чотири підлогові коліщатка на 360° для легкого позиціонування
- складна ручка для транспортування
- Потік повітря: 444 м³/год
- Потужність: 55 Вт
- Джерело живлення пульт дистанційного керування: 2 батареї 1,5 В АА (не входять в комплект)
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x повітряний охолоджувач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 пакети з льодом
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 29 x 74,5 x 34 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 1,10 м
- Вага: приблизно 6,6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Потік повітря | 444 куб.м/год |
| Об'єм резервуара для води | 6 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 6.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 531 ₴







