Головні особливості:
-
Пристрій 3-в-1: кондиціонер, осушення та вентиляція
-
Випуск повітря за допомогою витяжного шланга: До комплекту постачання входить віконний ущільнювач
-
Потужний: холодопродуктивність 7000 БТЕ/2,1 кВт для приміщень площею 21-34 м2
-
Все на виду: зручна панель керування
-
Вписується в будь-яке житлове середовище: дизайн підходить для житлових кімнат та офісів
Характеристики:
- Холодопродуктивність: 7000 БТЕ / 2,1 кВт
- Споживана потужність: 808 Вт
- рекомендований розмір кімнати: 21 - 34 м2
- Робочий шум мін.: 50
- Робочий шум макс.: 56
- проста панель керування для вибору температури за градусами
- Регульована швидкість вентилятора (висока або низька)
- точне подання температури
- 24-годинний таймер для автоматичного вмикання і вимкнення
- Таймер регулюється за годинами
- Функція режиму сну: безперервне та постійне регулювання температури для тихого робочого шуму
- Режим очікування
- Увімкнення/вимкнення безпосередньо на пристрої
- індикатор рівня води
- велика дальність потоку охолодженого повітря
- Регульовані вручну горизонтальні та вертикальні жалюзі для спрямування потоку повітря
- гнучкий шланг для відведення повітря
- Хладагент: R290A
- 4 фіксовані підлогові ролики
- Колір: чорний
- Електроживлення: 230В, 50Гц
Обсяг постачання:
- 1 х пристрій
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 х вихлопний шланг
- 1 х віконний ущільнювач для розсувного вікна
- 1 х віконний ущільнювач для вікон із нижнім підвішуванням
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: 30 х 76 х 31 см (ШхВхГ)
- Максимальна довжина вихлопного шланга: 1,50 м
- Вага пристрою: приблизно 21,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 34 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність охолодження | 2100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 21.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴









