Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Потужний: з потужністю охолодження 9000 BTU / 2,6 кВт
-
Для 26 - 44 м²: потужне охолодження великих приміщень
-
Пристрій 3 в 1: кондиціонування, осушення та вентиляція
-
Економічний і екологічний: з класом енергоефективності A
-
Просте управління: на пристрої через сенсорну панель або через пульт дистанційного керування
-
Все в комплекті: ущільнювачі для розсувних і відкидних вікон, а також вихлопна труба
-
Низький рівень шуму 50 дБ: робочий шум на найнижчому рівні
Характеристики:
- Потужність охолодження: 9000 BTU / 2,6 кВт
- Споживана потужність: 1010 Вт
- Керування додатком через Wi-Fi
- рекомендований розмір кімнати: 26 - 44 м²
- Робочий шум мін.: 50
- Робочий шум макс.: 65
- Проста панель керування для поступового вибору температури
- Регульована швидкість вентилятора (висока або низька)
- точне відображення температури
- 24-годинний таймер для автоматичного ввімкнення та вимкнення
- Таймер можна виставляти по годинах
- Функція сплячого режиму: безперервне та постійне регулювання температури для тихого робочого шуму
- Режим очікування
- Перемикач включення/вимикання безпосередньо на пристрої
- Індикатор рівня води
- велика дальність потоку охолодженого повітря
- регульовані вручну горизонтальні та вертикальні ламелі для напрямку повітряного потоку
- гнучкий, висувний витяжний шланг
- Холодоагент: R290
- 4 прикріплених підлогових коліщатка
- Живлення: 220-240В 50/60Гц
Обсяг поставки:
- 1 x мобільний кондиціонер
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 х вихлопний шланг
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри пристрою: приблизно 30 x 76 x 31 см (ШxВxГ).
- Розміри вихлопної труби: приблизно 150 x 15 см (LxØ).
- Вага пристрою: приблизно 23 кг
- Вага вихлопної труби: приблизно 0,5 кг
- Довжина кабелю живлення: приблизно 200 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 44 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 23 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴









