Головні особливості:
-
Універсальна: варильна поверхня з газовими конфорками та склокерамічною зоною
-
Постійно та стабільно: склокерамічна зона приготування може забезпечити рівномірне та повільне приготування
-
Гаряче та швидке нагрівання: 4 газові конфорки можуть забезпечити миттєве та потужне нагрівання
Характеристики:
- 9,2 кВт, розділених на 5 зон нагріву
- 1 x потужний пальник (2,4 кВт)
- 2 стандартні пальники (1,8 кВт)
- 1 x допоміжний пальник (1,0 кВт)
- 1 склокерамічна конфорка (2,2 кВт)
- Загартоване керамічне скло
- Електричне запалювання
- Ручки
- Індекс залишкового тепла
- 4 чавунні знімні хрестовини
- Для зрідженого або природного газу
- Заводське налаштування для природного газу (20 мбар)
- Можливість зміни режиму роботи на газовий балон зі зрідженим газом (50 мбар)
- Розміри для встановлення в інструкції
- Шланг та редуктор тиску не входять до комплекту поставки
Обсяг поставки:
- 1 x комбінована варильна поверхня
- 1 х монтажний матеріал
- 1 x комплект пальників для зрідженого газу
- 1 x комплект пальника для природного газу
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характкристики:
- Загальні розміри: приблизно. 87 x 11 x 51 см (Ш x В x Г)
- Розміри великого хреста: приблизно. 21 x 5 x 21 см (Ш x В x Г)
- Розміри малого хреста: приблизно. 18 x 5 x 18 см (ширина x висота x глибина)
- Діаметр великого пальника: прибл. 9,5 см (Ø)
- Діаметр середнього пальника: прибл. 7 см (Ø)
- Діаметр малого пальника: прибл. 5 см (Ø)
- Діаметр керамічної конфорки: прибл. 26 см (Ø)
- Глибина монтажу: прибл. 5 см
- Довжина кабелю живлення: прибл. 130 см
- Вага: приблизно 19 кг
- Живлення: 220–240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 9200 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 870 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 432 ₴










