Головні особливості:
-
Гарний зв'язок: Інтернет-радіо з більш ніж 10 000 радіостанцій та інтерфейсом WLAN.
-
Розумно та просто: компактна установка на кухонних шафах та полицях.
-
Режим робочого столу: стильне розташування та зовнішній вигляд пристрою.
-
Нескінченна музика: програвач компакт-дисків та USB-порт для відтворення MP3.
-
Дуже розумний: Spotify Connect, функція мультирум та потокова передача по мережі у стандартах UPnP та DLNA.
-
Простота у використанні: керування за допомогою пульта дистанційного керування та програми UNDOK.
-
Функціональність та висока роздільна здатність: функції приготування їжі, повтору сигналу та будильника до 180 хвилин, а також 2,5-дюймовий матричний РК-дисплей з роздільною здатністю 128 x 67 пікселів та підсвічуванням.
Характеристики:
- Інтелектуальний пристрій підконструкції (входить до комплекту)
- Інтернет/PLL FM-радіо
- Вбудований Wi-Fi
- Понад 10 000 каналів
- CD/MP3-плеєр
- USB-порт для відтворення MP3
- Спотифай Коннект
- Робота програми з UNDOK
- Мережева потокова передача в стандартах UpnP та DLNA
- Функції приготування їжі, повтору сигналу та будильника до 180 хвилин.
- 2,5-дюймовий матричний РК-дисплей з роздільною здатністю 128 x 67 та підсвічуванням.
- Срібло
- Пульт дистанційного керування (входить до комплекту)
- Частотний діапазон: 80-18000 Гц
- Вихідна потужність: 2,7 Вт RMS x 2 (4 = гм)
- Електроживлення: 220-240 В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х кухонне радіо
- 1 х шнур живлення
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 х кронштейн/підставка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 22 х 6 х 26 см (ШxВxГ)
- Кабель живлення: довжина близько 1,80 м
- Вага: близько 1,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Інтернет-радіо |
| Особливості | Дисплей, USB-роз'єм, Годинник |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1.4 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴










