Головні особливості:
-
Глянцева чорна витяжка з трьома рівнями потужності
-
Режим відведення повітря (можливе переведення в режим рециркуляції)
-
Максимальна продуктивність витяжного повітря до 610 м 3 /год
Характеристики:
- Вимикач на передній панелі
- Клас енергоефективності А
- Алюмінієвий жировий фільтр, можна мити в посудомийній машині
- Перемикач потужності витяжного повітря (стоп, повільний, середній, швидкий)
- дві лампи в оправі для додаткової зручності при приготуванні їжі
- Вимикач світла
- Телескопічна окантовка каміна
- призначений для настінного монтажу
- Живлення: 240В, 50Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 x Двокомпонентний каркас для каміна
- 1 x жировий фільтр (31 x 26 см)
- 1 х вихлопний шланг
- 1 x Монтажна вішалка
- 2 х лампочки
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою без кришки димоходу; прибл. 60 x 32,5 x 50 см (ШxВxГ)
- Розміри облицювання каміна (1 частина): приблизно 25 x 38 x 22,5 см (ШxВxГ)
- Висота облицювання каміна (мін. - макс.): 38 - 76 см
- Розміри витяжного шланга: 160 x 15 см (LxØ)
- Розміри перил: приблизно 75 x 1,5 см (LxØ).
- Вага (без панелей і настінного кронштейна): приблизно 6,8 кг
- Вага (з облицюванням): приблизно 8,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 610 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 325 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 8.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 102 ₴






