Головні особливості:
-
Центральний елемент: острівна витяжка для монтажу на стелі над окремостоячими кухонними зонами
-
Потужний: максимальна циркуляція повітря до 641 м³/год
-
Чисте повітря: мийний алюмінієвий жировий фільтр та додаткові фільтри з активованим вугіллям у режимі рециркуляції
Характеристики:
- Вимикач увімкнення/вимкнення на передній частині витяжки
- 3 рівні циркуляції на вибір
- Вбудоване біле підсвічування варильної поверхні можна вмикати на всіх трьох рівнях потужності
- Клас енергоефективності А
- Циркуляція повітря: макс. 641 м³/год.
- Рівень шуму при роботі: 59-72 дБ
- знімний, мийний алюмінієвий жировий фільтр
- Витяжка з режимом витяжки або рециркуляції
- Додаткове обладнання з фільтрами з активованим вугіллям (доступне під артикулом 10032843)
- Монтажна рама та монтажний матеріал у комплекті
- Живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 1 x обшивка димоходу
- 1 x зворотний клапан (2-секційний)
- 1 x монтажна рама
- 1 x монтажний матеріал (шурупи та дюбелі)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри витяжки: приблизно. 41 x 60 x 35,5 см (ШxВxГ)
- Розміри облицювання каміна: приблизно. 40,5 x 59,5 x 35 см (ШxВxГ)
- Загальна висота витяжки + обшивки димоходу: приблизно від 60 до 116 см
- Довжина кабелю: прибл. 145 см
- Вага (витяжка / обшивка димоходу): прибл. 12,1 / 7,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Острівна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 641 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 410 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 600 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Вага | 12.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 936 ₴









