Головні особливості:
-
Ефективна робота протягом 4 хвилин: завдяки швидкому режиму льодогенератор виготовляє прохолодні кубики льоду всього за 4 хвилини
-
Потужний компресор: потужний компресор потужністю 200 Вт може забезпечити надійне та безперервне виробництво льоду
-
Світлодіодний дисплей із сенсорною панеллю: інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою світлодіодного дисплея із сенсорною панеллю може забезпечити точне керування всіма функціями
Характеристики:
- кубики льоду протягом 4 хвилин; 12 кг за 24 години
- Компресор 200 ват
- Світлодіодний дисплей з чіткою сенсорною панеллю
- Функція автоматичного очищення
- простий у транспортуванні та гнучкий у використанні
Обсяг поставки:
- Машина для приготування кубиків льоду
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 35 x 26 x 38 см (ДxШxВ)
- Вага: 11 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид льоду | Пальчиковий пустотілий |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 665 ₴





