-5%

Льодогенератор Klarstein Chillout 12 кг/24 год (10035320)
7 798 ₴
7 408,10 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 10035320
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Елегантний дизайн: стильна настільна машина для приготування кубиків льоду з великою прозорою кришкою
-
Один розмір: виробляє круглі кубики льоду вагою приблизно 7,5 г
-
Велика виробнича потужність: 12 кг льоду на день з циклом виробництва 8 хвилин для 9 кубиків льоду
Характеристики:
- Обсяг виробництва: бл. 12 кг/24 год
- для приготування морозива куля
- Бак для води: 1,5 л
- Ємність піддону для крапель: 700 г
- Операція однією кнопкою
- Індикатор попередження про низький рівень води
- Індикатор попередження про повний піддон для крапель
- Розмір кубика льоду: приблизно 7,5 г на кулю
- Час виготовлення: 8 хвилин
- Компресійне охолодження
- Холодоагент: R600a
- Споживана потужність: 120 Вт
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х машина для кубиків льоду
- 1 кошик для колекції
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 22,5 x 29 x 32 см (ШxВxГ)
- Довжина шнура живлення: 120 см
- Вага: приблизно 6,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид льоду | Пальчиковий пустотілий |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 6.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 408,10 ₴








