Головні особливості:
-
Багато льоду: до 12 кг льоду Bullet за 24 години з 9-хвилинним циклом виробництва
-
Великі та маленькі: два розміри куль на вибір
-
Швидкісний режим: швидкий швидкий цикл лише за 7,5 хвилин виробництва
Характеристики:
- Потужність: 120 Вт
- для приготування морозива куля
- Бак для води: 1,5 л
- Обсяг виробництва: ок. 12 кг/24 год
- Цикл виготовлення: 9 хвилин
- Швидкий режим: 7,5 хв
- Розмір кубика льоду: малий і великий
- Ємність відділення для кубиків льоду: 600 г
- Корпус з нержавіючої сталі
- Сенсорна панель управління
- Функція самоочищення
- Холодоагент: R600a
- Компресійне охолодження
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х машина для кубиків льоду
- 1 лоток для кубиків льоду
- 1 кулька для морозива
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 22,4 x 28,3 x 30,8 см (ШxВxГ)
- Вага: прибл 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид льоду | Пальчиковий пустотілий |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 308 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 283 мм |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 798 ₴







