Головні особливості:
-
компактний льодогенератор з резервуаром для води об'ємом 2,1 л і прозорою кришкою
-
Тихий, високопродуктивний компресор із низьким рівнем шуму
-
антибактеріальна пластикова підкладка та насосна система
Характеристики:
- Час виготовлення: приблизно 6-12 хвилин - в залежності від розміру
- Обсяг виробництва: 12 кг на добу
- Форма для льоду: Куля
- 2 розміри кубиків льоду на вибір: малий і великий
- Ємність для льоду з прозорою кришкою
- знімний кошик для кубиків льоду
- Відведення води
- Охолоджуюча рідина: R600a (21 г)
- Корпус із матової нержавіючої сталі з пластиковою верхньою частиною
- Попереджувальний сигнал (червоний світлодіод) при низькому рівні води
- Попереджувальний сигнал (миготливий світлодіод), коли контейнер для кубиків льоду заповнений
- Схема безпеки (без холостого ходу, без виробництва, коли збірний контейнер заповнений)
- Нековзкі гумові ніжки
- Включає ложку для морозива для легкого видалення кубиків
- Споживана потужність: 120 Вт
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х льодогенератор
- 1 кулька для морозива
- 1 х кошик для кубиків льоду
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 24 x 32,5 x 35 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 1,2 м
- Вага: приблизно 9,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид льоду | Пальчиковий пустотілий |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 325 мм |
| Вага | 9.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 798 ₴







