Головні особливості:
-
Елегантне охолодження: елегантний холодильник для напоїв із панорамними скляними дверцятами без рами
-
Економія місця: об'ємом 80 л
-
Привертає увагу: корпус і скляні дверцята чорного кольору з ручкою з нержавіючої сталі
Характеристики:
- Ємність: 80 літрів
- Діапазон охолодження: від 5 до 10°C
- Охолоджуюча рідина: R600a
- Клас енергоефективності: E
- Робочий шум: до 41 дБ макс.
- оптимальна температура навколишнього середовища: 16 - 32 °C
- біле світлодіодне внутрішнє освітлення
- 3 полиці: можна використовувати гнучко
- Регульовані по висоті ніжки для компенсації нерівностей підлоги
- Монтаж: окремо стоїть
- Дверна петля: права (не змінна)
Обсяг поставки:
- 1 х холодильник для напоїв
- 3 х полиці
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 47,5 x 83 x 48 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: приблизно 40 x 72,5 x 16,5-33 см (ШxВxГ).
- Вставка (велика): прибл. 38,5 x 32 см (ШxГ)
- Вставка (мала): прибл. 39 x 18 см (ШxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 175 см
- Вага: приблизно 30 кг
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал дверей: скло та нержавіюча сталь
- Матеріал решітки вставки: хромований метал
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 80 л |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Матеріал полиць | Металеві решітки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 700 ₴









