-5%

Міні-холодильник Klarstein Brooklyn 42 (10035227)
12 789 ₴
12 149,55 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035227
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Компактний: компактний міні-холодильник
-
Місткий: об'єм 42 л
-
Від 12 до 18 °C: регульована температура
Характеристики:
- Управління: термостат
- Клас енергоефективності: F
- Робочий шум: 23 дБ макс.
- Тип установки: окремо стоїть з можливістю установки
- Ємність (літрів): 42
- Температура: від 12 до 18°C
- температура навколишнього середовища: від 16 до 32°C
- Кількість вставних полиць: 2
- Матеріал вставки полиці: пластик
- Дверна петля: права, незмінна
- холодне біле світлодіодне освітлення салону
- Регульовані по висоті ніжки
- Холодоагент: R600a
- Панорамні скляні двері
- Технологія Auto DeFrost проти утворення льоду
Обсяг поставки:
- 1 х холодильник
- 2 х пластикова основа
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 40 x 53,5 x 48 см (ШxВxГ).
- Внутрішні розміри: приблизно 30 x 43,5 x 31 см (ШxВxГ).
- Розміри сітки: прибл. 31 x 16 см (ШxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 12 кг
- Річне споживання енергії: 95 кВт/рік
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 42 л |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Матеріал полиць | Пластикові решітки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 535 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 149,55 ₴






