-5%

Холодильник для напоїв Klarstein Beersafe XL Quartz (10034929)
15 834 ₴
15 042,30 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034929
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Елегантно охолоджений: елегантний холодильник для напоїв з безрамковими панорамними скляними дверима
-
Космічне диво: об'ємом 60 літрів
-
Висока якість: корпус та скляні дверцята білого кольору з ручкою з нержавіючої сталі
Характеристики:
- Місткість: 60 літрів
- Діапазон охолодження: від 3 до 10 °C
- Холодоагент: R600a
- Клас енергоефективності: D
- Рівень шуму під час роботи: макс. до 46 дБ.
- оптимальна температура навколишнього середовища: 16 - 32 °C
- біле світлодіодне підсвічування салону
- 1 полиця: гнучке використання
- 2 полиці для пляшок: гнучке використання
- 1 підставка для шампанського
- Регульовані по висоті ніжки для компенсації нерівностей підлоги
- Встановлення: окремостояче
- Дверна петля: права (неможливо перевернути)
Обсяг поставки:
- 1 x холодильник для напоїв
- 1 х полиця
- 2 x підставка для пляшок (хвилеподібна)
- 1 х підставка для шампанського
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно. 47 x 63 x 52,5 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри (основне відділення): прибл. 39 x 35 x 33,5 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри (нижнє відділення): прибл. 39 x 17 x 18 см (ШxВxГ)
- Вставка (велика): прибл. 41 x 32,5 см (Ш x Г)
- Вставка (мала): прибл. 41 x 16,5 см (Ш x Г)
- Вага: приблизно 21 кг
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал дверей: скло та нержавіюча сталь
- Матеріал вставки сітки: метал
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 60 л |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Матеріал полиць | Пластикові решітки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 042,30 ₴







