Характеристики:
- Клас енергоефективності B
- Вбудований винний холодильник елегантного репрезентативного дизайну з неіржавкої сталі, скла та дерева.
- Фасад із затемненим панорамним вікном
- Легко очистить
- Регульована температура: 5 - 22 °C
- Дверний упор: правий (змінний)
- Регульовані ніжки
- Динамічне охолодження
- Місткість: 24 пляшки
- Електроживлення: 220-240 В, 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х винний холодильник
- 3х дерев'яні полиці
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Установлювальні розміри: прибл. 54 x 44 x 54 см (ШxВxГ)
- Розміри передньої панелі пристрою: прибл. 59,2 x 45,9 x 1,8 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 26 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | Так |
| Загальний об`єм | 57 л |
| Кількість температурних зон | 2 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 22 град. |
| Місткість | 24 |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Особливості | Внутрішнє освітлення, Індикатор температур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 26 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 140 ₴







