Головні особливості:
-
Об'єм 85 літрів: місткий вбудований винний холодильник
-
2 зони охолодження : регулюється від 5 до 22 °C
-
36 пляшок вина: оптимальний простір для зберігання
-
Світлодіодний дисплей: сенсорна панель керування для зручного керування
-
Екологічність: економічна у споживанні
-
Маркування: смуги дошки на вставках
-
Елегантний: дверна рама та ручка з нержавіючої сталі
-
Захист від світла: скляні двері, непроникні для УФ-випромінювання
Характеристики:
- Управління: сенсорна панель управління
- Клас енергоефективності: G
- Робочий шум: 41 дБ макс.
- Вбудований пристрій: є
- Компресійне охолодження
- Ємність (літрів): 85
- Місткість (пляшок): 36
- Зони охолодження: 2
- Температура: від 5 до 22°C
- Відображення температури: Цельсій, Фаренгейт
- Оптимальна температура навколишнього середовища: від 10 до 38 °C
- Кількість вставних полиць: 3
- Матеріал вставки полиці: дерево
- Дверна петля: права, незмінна
- Внутрішнє освітлення
- Регульовані по висоті ніжки
- Холодоагент: R600a
- Нижнє відділення підходить для зберігання шампанського
Обсяг поставки:
- 1 х винний холодильник
- 3 х дерев'яні полиці
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 59,5 x 60 x 61,5 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: приблизно 47 x 51 x 42 см (ШxВxГ)
- Довжина шнура живлення: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 36 кг
- Річне споживання енергії: 139 кВт/год
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | Так |
| Загальний об`єм | 85 л |
| Кількість температурних зон | 2 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 22 град. |
| Місткість | 36 |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Особливості | Внутрішнє освітлення, Індикатор температур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 615 мм |
| Вага | 36 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 555 ₴






