
Дегідратор сушарка побутовий для овочів фруктів м'яса грибів 8 лотків 500Вт SS - 08X
6 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: SS - 08X
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики та розміри:
- Потужність: 500 Вт
- Кількість лотків: 8 лотків
- Відстань між лотками: 35 мм
- Розмір лотка: 28*20 см
- Об'єм завантаження: 4.5 кг
- Напруга: 220-240 В/50 Гц
- Сенсорна панель управління з дисплеєм та світлодіодними індикаторами
- Світлодіодне освітлення
- Двері зі склом
- Одностінний корпус з нержавіючої сталі
- Температура: 30~90 ℃ (крок 5 ℃)
- Налаштування часу: 0-24 години (крок 30хв.)
- Рівень шуму: 45-50 децибел
- Розмір продукту (без коліс) 32,9*30,2*35,5 см (ШхГхВ)
- Вага: 7.2 кг
Комплектація:
- 1 х Дегідратор
- 8 х Лотків
- 1 х Ручка
- 1 х Інструкція (мова англійська)
- 1 х Книга рецептів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість секцій | 8 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Ширина | 329 мм |
| Глибина | 302 мм |
| Вага | 7.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴




