
Дегідратор сушарка Food Dehydrator SS - 10H для овочів фруктів м'яса грибів 10 лотків 800Вт
8 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: SS - 10H
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики та розміри:
- Потужність: 800 Вт
- Кількість лотків: 10 лотків
- Відстань між лотками: 30 мм
- Розмір лотка: 30*28 см
- Об'єм завантаження: 8,4 кг
- Напруга: 220-240 В/50 Гц
- Сенсорна панель управління з дисплеєм та світлодіодними індикаторами
- Світлодіодне освітлення
- Двері з прозорим загартованим склом
- Подвійний корпус з нержавіючої сталі
- Температура: 30~90 ℃ (крок 5 ℃)
- Налаштування часу: 0-24 години (крок 30хв.)
- Рівень шуму: 40-50 децибел
- Розмір продукту 35*40*43 см (ШхГхВ)
- Вага: 10 кг
Комплектація:
- 1 х Дегідратор
- 10 х Лотків
- 1 х Піддон для крихт та води
- 1 х Ручка
- 1 х Інструкція (мова англійська)
- 1 х Книга рецептів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Кількість секцій | 10 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 900 ₴








