
Дегідратор сушарка комерційний Food Dehydrator SS - 24H для овочів фруктів м'яса грибів 24 лотків 2000Вт
23 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: SS - 24H
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Особливості:
- 3 вентилятори - горизонтальна система сушіння
- Світлодіодний дисплей
- Двошаровий корпус із нержавіючої сталі
- Внутрішнє світлодіодне підсвічування
- Оцинкований піддон для крихт та води
- Магнітні замки дверцят
- 4 транспортувальні колеса
- Лотки із нержавіючої сталі SUS304
- Корпус із нержавіючої сталі SUS201
- Алюмінієва ручка
Характеристики та розміри:
- Потужність: 2000 Вт
- Кількість лотків: 24 лотків
- Відстань між лотками: 28 мм
- Розмір лотка: 40*38 см
- Об'єм завантаження: 36 кг
- Напруга: 220-240 В/50 Гц
- Сенсорна панель управління з дисплеєм та світлодіодними індикаторами
- Світлодіодне освітлення
- Двері з прозорим загартованим склом
- Подвійний корпус з нержавіючої сталі
- Температура: 30~90 ℃ (крок 5 ℃)
- Налаштування часу: 0-24 години (крок 30хв.)
- Рівень шуму: 40-50 децибел
- Розмір продукту 47*57*82 см (ШхГхВ)
- Вага: 30,5 кг
Комплектація:
- 1 х Дегідратор
- 24 х Лотків
- 1 х Піддон для крихт та води
- 1 х Ручка
- 1 х Інструкція (мова англійська)
- 1 х Книга рецептів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Кількість секцій | 24 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 30.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 200 ₴






