-5%

Дегідратор сушарка Food Dehydrator LT-107 для овочів фруктів м'яса грибів 12 лотків 1000Вт
16 300 ₴
15 485 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: LT - 107 12
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики та розміри:
- Потужність: 1000 Вт
- Кількість лотків: 12 лотків
- Відстань між лотками: 35 мм
- Розмір лотка: 40*38 см
- Об'єм завантаження: 18 кг
- Напруга: 220-240 В/50 Гц
- Сенсорна панель управління з дисплеєм та світлодіодними індикаторами
- Двері з прозорим загартованим склом
- Подвійний корпус з нержавіючої сталі
- Температура: 30~90 ℃ (крок 5 ℃)
- Налаштування часу: 0-24 години (крок 30хв.)
- Рівень шуму: 40-50 децибел
- Розмір продукту 47*57*57 см (ШхГхВ)
- Вага: 26 кг
Комплектація:
- 1 х Дегідратор
- 12 х Лотків
- 1 х Піддон для крихт та води
- 1 х Ручка
- 1 х Інструкція (мова англійська)
- 1 х Книга рецептів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Кількість секцій | 12 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 26 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 485 ₴



