
Роторний дегідратор з функцією копчення для ковбасних виробів м'яса риби Food Dehydrator LT-012 60 крюків
47 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: LT - 012
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Особливості:
- 3 вентилятора - горизонтальна система сушки
- Світлодіодний дисплей
- Оцинкований піддон для крихт і води
- 4 транспортувальні колеса
- Рівномірно висушує, завдяки гачкам, що крутяться.
- Платформа для підвішування яка обертається
- Функція копчення
- Крюки з нержавіючої сталі SUS304
- Корпус із нержавіючої сталі SUS201
- Алюмінієва ручка
Характеристики та розміри:
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість крюків: 60 крюків
- Об'єм завантаження: 60 кг
- Напруга: 220-240 В/50 Гц
- Сенсорна панель управління з дисплеєм та світлодіодними індикаторами
- Двері з прозорим загартованим склом
- Температура: 30~90 ℃ (крок 5 ℃)
- Налаштування часу: 0-24 години (крок 30хв.)
- Рівень шуму: 50-55 децибел
- Розмір продукту (без коліс) 69*68*101 см (ШхГхВ)
- Вага: 48 кг
Комплектація:
- 1 х Дегідратор
- 60 х Крюк
- 1 х Піддон для крихт та води
- 1 х Ручка
- 1 х Інструкція (мова англійська)
- 1 х Книга рецептів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кількість секцій | 60 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Вага | 48 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 600 ₴




