-5%

Слайсер ручний SL-02 нержавіюча сталь
4 500 ₴
4 275 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: SL - 02
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функції:
- регульована товщина різання: 0-13 мм
- ніж із нержавіючої сталі
- Розмір харчового слота 10*10*25 см
- Знімне лезо для легкого очищення
- 201# Корпус з нержавіючої сталі
- 420# Лезо з нержавіючої сталі
- Одностороннє різання
- Нековзні ніжки
- Довжина ручки 11,5 см
Розміри:
- розміри: 31*39*39см (Ш х В х Г)
- вага: близько 3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 275 ₴




