Головні особливості:
-
2-в-1 : стильна лампа та вентилятор з максимальним потоком повітря 10 212 м³/год.
-
Елегантний дизайн: поєднання МДФ, матового скла та матового нікелю
-
Потужний: Вентилятор діаметром 134 см та двома напрямками обертання
Характеристики:
- Макс. споживана потужність вентилятора: 55 Вт
- Повітряобіг: до 10 212 м³/год
- Макс. рівень шуму під час роботи: 50 дБ
- 3 швидкості обертання: швидка, середня, повільна
- окрема або спільна робота лампи та вентилятора
- Спрямований потік повітря до стелі для холодних днів: розподіл теплого повітря в кімнаті
- Потік повітря з рівня землі для теплих днів: створення освіжаючого повітряного потоку
- Матеріал абажура: матове скло
- Матеріал лопатей ротора: МДФ
- Матеріал корпусу: матовий нікель
- Цоколь: E14; макс. 60 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- 1 х стельове кріплення
- 1 х трансформатор
- 1 х патрон для лампи
- 1 х абажур
- 5 лопатей ротора
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Діаметр корпусу: приблизно. 26,5 см
- Діаметр вентилятора: прибл. 134 см
- Діаметр стельового кріплення: прибл. 15 см
- Висота (від стелі до основи світильника): прибл. 38 см
- Вага: приблизно 8,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 55 Вт |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Люстра-вентилятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 1340 см |
| Висота | 380 см |
| Вага | 8.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 980 ₴







