Головні особливості:
-
Хороший прийом: радіотюнер DAB+ та FM для різноманітності загальнонаціональних та регіональних програм у цифровій якості
-
Компактний та стильний: компактний радіоприймач прихованого монтажу для прослуховування музики на кухні.
-
Гнучкість: можна розташувати по-різному залежно від використання
Характеристики:
- Радіотюнер DAB+/FM
- Осередки пам'яті каналів: 10
- Частота DAB: 174-240 МГц
- Частота FM: 87,5-108 МГц
- Функція Bluetooth
- Частота Bluetooth: 2.1+ EDR, BLE V4.2
- 1,7-дюймовий РК-дисплей
- включаючи дистанційне керування
- Можливе вертикальне та горизонтальне кріплення.
- Електроживлення: 220-240 В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 радіоприймач прихованого монтажу
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: 15 х 8 х 1 см (ШхВхГ)
- Розміри пристрою: приблизно 5 х 4 х 5 см (ШхВхГ)
- Вага: приблизно 207 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Приймач |
| Особливості | Дисплей |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 207 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴








